producenttektury tektura falista dla producentów pudeł klapowych i opakowań fasonowych dla przetwórców tektury falistej.

O nas

Pomoc dla Klientów produkujących pudełka i opakowania z tektury falistej.

Posiadając doświadczenie w zarządzaniu firmami, wiedzę w zakresie planowania strategicznego w przedsiębiorstwach, praktyką w biurze i na hali produkcyjnej firm produkujących tekturę falistą oraz wytwarzających pudła klapowe, opakowania fasonowe, produkty kaszerowane, zadrukowane, klejone Zespół Doradzam w Tekturze chce wspierać Właścicieli, osoby zarządzające w celu maksymalizowania rozwoju.

Jest to wspaniała branża, która dzięki rozwojowi sprzedaży internetowej nabiera w obecnych latach wielkiemu przyśpieszeniu.

Poprzez dostarczanie swoim Klientom opakowań z surowca, którym jest tektura falista, masz szansę na odnalezienie swojej niszy. Może to być nadruk, projekty jednosztukowe, meble, modele, ekoprodukty dla  ciekawych marek. Dróg jest wiele.

My stawiamy na pomoc i wspieranie w procesach. 

Decydując się na współpracę z Doradzam w Tekturze zyskujesz naszą znajomości rynku. 

Współpracujemy z dostawcami surowców i materiałów, m.in.:
tektur falistych, papierów, farb, klei na zimno i na gorąco, wykrojników, itd…

Nasza współpraca to rozległa znajomość maszyn i urządzeń do produkcji tektury falistej oraz produktów z niej.

Współpracujemy z ogromną grupą Producentów maszyn do przetwórstwa tektury falistej. Jest to grupa w Polsce, Chinach i innych krajów Azji.

Aby być na bieżąco, śledzimy informacje rynkowe oraz rozmawiamy z naszymi Parterami biznesowymi.

Doradzam w Tekturze korzyść dla Twoje biznesu w tekturze falistej!